Queenbet158 Giriş – queenbet158.com Yeni Giriş Adresi

Queenbet158 Giriş – queenbet158.com Yeni Giriş Adresi

Queenbet eski adresini kapatmış ve yeni giriş adresini queenbet158 olarak belirlemek zorunda kalmıştır. Bu durumun bilişim teknolojileri kurumu adlı devlet kurumu tarafından Bir yaptırımı olduğu tüm kullanıcılarımıza aktarılmıştır. Queenbet yeni siteye erişmek için queenbet158.com sitesini tıklayarak bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Queenbet Şifre Yenileme

Öncelikle şifre yenileme bölümüne hoşgeldiniz. Burada ilk olarak yapmanız gereken güncel giriş adresini girerek siteye giriş yapmanızdır. Queenbet’ e giriş yaptıktan sonra kullanıcı girişi kısmına tıklayınız. eğer şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum butonuna basarak sizi yönlendirdiği sayfadan işleminize devam edebilirsiniz. şifre yenileme talebinde bulunduktan sonra sayfa size otomatik olarak kişisel bilgilerinizi girmeniz gereken bir sayfaya yönlendirecek. Burada önemli olan nokta bilgilerinizi doğru ve eksiksiz girmeniz gereklidir. Bir diğer önemli nokta ise kullandığınız e-posta adresinin güncel olması gerektiğidir. Sizden istenilen kişisel bilgileri girdikten sonra site otomatik olarak e-postanıza bir mail yollayacaktır. Bu mail içinde yaptığınız işlemi doğrulamanız adına bir onay butonu göreceksiniz. Onay butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak siteye giriş yapmış olacaksınız. böylece işleminiz onaylanmış ve şifre değişiklik talebiniz istediğiniz şifreyi belirlemeniz durumunda gerçekleşmiştir. Eğer işleminizi uygulayamıyorsanız bizlere canlı yardım üzerinden ulaşabilir yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Queenbet Para Çekme Sorunu

Queenbet ailesi olarak diğer sitelere oranla daha fazla kazandıran firmamız müşterilerinin para çekme sorunu ile ilgili durumunu aydınlatmak adına bu yazıyı hazırlamıştır. site üzerinde kazandığınız Bonus larımızı çekme talebi için oluşturduğunuz para çekme durumu bazen yoğunluk nedeniyle hemen gerçekleşmeyebilir. Bu gibi durumlarda toplam 4 saat bir süre tanınması yasalarca uygun görülmektedir.4 saatten sonra eğer hesabınıza para düşmüyorsa o zaman canlı yardım üzerinden bizlere paranızı hesabınıza geçmediğini bildirebilir ve gereken araştırmalarını yapılmasını talep edebilirsiniz. Bazen para çekme sorunu girilen yanlış bilgilerden de kaynaklanabilir.burada dikkat etmeniz gereken durum bilgilerinizi doğru girdiğinizden Emin olmanız gereklidir. Yanlış girilen bilgilerden firmamız sorumlu değildir. Ve başka hesaba yatan para geri talep edilemeyecek için böyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Firma olarak kullanıcılarımıza kazandıkları parayı hesaplarına talep ettikleri takdirde sorunsuz bir şekilde aktarma garantisi sağlamaktayız.

Etiket: queenbet 158, queenbet158, queenbet158.com